Naše Hospůdka

co u nás ?

Kde nás najdete?

Rádi bychom Vás pozvali do naší hospůdky U Marků v Otnici, kterou najdete na adrese Dědina 394. Vstup do hospůdky se nachází přímo naproti obecnímu úřadu u autobusové zastávky, takže ji snadno najdete. Když půjdete okolo, rozhodně neváhejte vzít za kliku!

Kdo Vás bude obsluhovat?

Náš kolektiv zkušených pracovníků je tady pro Vás s úsměvem, aby Vám ochotně poskytl nejlepší možnou obsluhu v naší hospůdce. Pokud máte nějaké speciální přání, nemusíte se ničeho obávat. Stačí jednoduše požádat a my se pokusíme aby Vaše přání bylo splněno s maximální pozorností. Během Vaší návštěvy naší hospůdky se budete cítit jako doma a jistě se budete rádi vracet.

Letní zahrádka

Pokud hledáte ideální místo pro letní posezení, neváhejte navštívit naši hospůdku. Máme pro Vás připravenou krásnou zahrádku s venkovním posezením, kde si můžete vychutnat chladivý nápoj a relaxovat v příjemné atmosféře. A to není vše! Nově jsme pro Vás instalovali i trampolínu, na které si Vaše děti určitě přijdou na své. Naše zahrádka se tak stává ideálním místem pro celou rodinu, kde můžete strávit nezapomenutelné chvíle plné zábavy a radosti. Přijďte se u nás osvěžit a užít si letní dny naplno! 

Sál

Vážení hosté, rádi bychom vám představili jeden z našich největších pokladů - náš velký sál, který slouží nejen jako místo pro kulturní akce a hudební večery, ale také jako prostor, který si můžete pronajmout pro vaše vlastní akce. Ať už plánujete svatbu, oslavu narozenin či různé schůze a srazy, náš sál vám nabízí dostatek prostoru, komfortu a nezapomenutelnou atmosféru. 

Pro rezervaci sálu nás stačí kontaktovat na tel.: +420 733 114 784

Dětský koutek

V naší hospůdce jsme připravili skvělé zázemí i pro ty nejmenší návštěvníky. Dětský koutek nabízí řadu aktivit, které děti určitě zabaví - od omalovánek až po stavebnice a široký výběr hraček. Pro rodiče pak znamená bezstarostný pobyt, protože si mohou v klidu vychutnat kvalitní pivo nebo víno, zatímco se jejich děti skvěle baví. Věříme, že dětský koutek pomůže vytvořit rodinnou atmosféru, kterou si budete chtít užít opakovaně a rádi se k nám vrátíte. A nezapomeňte, že pro nás je bezpečí dětí na prvním místě, proto pravidelně kontrolujeme hračky a celý koutek udržujeme v čistotě a bezpečí. Tak přijďte a užijte si příjemné posezení pro celou rodinu!

Zábava

V naší hospůdce najdete také širokou nabídku zábavy a sportovních aktivit, takže si u nás jistě najdou své místo i ti nejnáročnější návštěvníci. Kulečníkový stůl a šipky jsou pro mnoho lidí klasikou, kterou si prostě musí zahrát, a my se snažíme jim vždy vyjít vstříc. Nově jsme ale pro vás připravili také fotbálek, který se stal stále populárnější volbou pro mladé. Ať už si zahrajete kteroukoli ze sportovních her, nezapomeňte se pořádně občerstvit dobrou pizzou a vychlazeným pivečkem či vínem. Tak neváhejte a přijďte si užít příjemný večer plný zábavy a sportovního ducha s vašimi blízkými a přáteli! 


Těšíme se na Vaši návštěvu!